Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99
Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99
Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99
Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99

Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99

₺1.563,00
Vergi dahil
3 X 521.00 Taksit

Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99
 

Fisher Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı GRP99                           Bulutların arasında rüyalara dalma zamanı
Fisher-Price'ın Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı, yumuşacık pofidik bulutlar ve bebeğinizin başının üstünde sakin müzik ve sesler eşliğinde dönen renkli "yağmur damlaları" ile zarif bir tasarıma sahiptir. Bebeğiniz geceleri uyandığında, dönence, ses algılama özelliği sayesinde otomatik olarak devreye girer ve onu sakinleştirerek uykuya dalmasına yardımcı olur. 


 Bulut, bebeğiniz büyüdükçe uyku rutininin sürdürülebilmesi için masa üzerinde kullanılabilen bir uyku yardımcısına ve gece lambasına dönüşebilir. 

 Uyku uzmanları tarafından onaylanan 20 dakikalık; pembe gürültü, beyaz gürültü, yağmur veya rüzgar gibi sakinleştirici doğa seslerinden oluşan Ready, Settle, Sleep çalma listesi ve ebeveynler tarafından kontrol edilebilen gece lambası ile bebeği sakinleştirir. 

 Ayarlanabilir kayışı ile birçok beşiğe kolayca takılır.   Çocuk olma zamanı!Fisher-Price neredeyse 90 yaşında. Eğlencenin ise yaşı yok. Çünkü miniklere muhteşem ürünler sunabilmenin tek yolu, dünyaya onların gözlerinden bakabilmekten geçiyor. Bu nedenle, işlevsel bebek ürünlerine ve oyun zamanına eğlence katmayı görev edindik. Çocukluğumuza geri dönüyoruz. Bize katılmak ister misiniz?


    
Gelişim ve oyun bir aradaGüven ve Mutluluk: Dönencenin yumuşacık bulutları ve sevimli ay dede, uyku zamanında bebeğinize arkadaşlık ederek rahat ve güvende hissetmesine yardımcı olur.

Uyku rutini: Baş üstünde yavaş yavaş dönen bulutlar ve uyku uzmanlarının onayladığı Ready, Settle, Sleep çalma listesi, bebeğinizin rahatlamasına ve kendi kendine sakinleşme becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Bebeğiniz ellerinin ve dizlerinin üzerinde doğrulmaya başladığında dönenceyi beşikten/oyun alanından çıkarın. Ses sensörü bulunan bu dönence, bebeğinizin sesini algıladığı anda sakinleştirici hareketleri otomatik olarak yeniden başlatır. Beşiğe takılan bu şık dönence aynı zamanda bebeğiniz büyüdükçe uyku rutinini sürdürmeye devam etmek için gece ışıklı, masaüstü uyku yardımcısına dönüştürülebilir. Bebeğiniz büyüyünce bir masa üstü uyku yardımcısı olarak da kullanabilirsiniz. Masa üzerinde duran, hafif ışık sağlayan ve sakinleştirici sesler çıkaran bir uyku arkadaşına dönüşür. Uyku uzmanları tarafından onaylanmış Ready Settle Sleep çalma listesinde müzik ve sesler bulunur. Bunun yanı sıra bebeğin uykuya dalmasına yardımcı olan hafif ışıkları vardır. Bebeğinizin uykusunu bölmeden yeniden başlar! Bebeğiniz ses çıkardığında sensör, dönenceyi otomatik olarak etkinleştirir. Şık tasarımlı dönencede, gözle takip yeteneğini geliştirmeye yardımcı olan renkli yağmur damlalarına sahip pelüş bulutlar vardır. 0-5 aylık bebekler için beşikte, 5 aydan büyük bebekler için masa üzerinde kullanılabilir. 3 x AA LR6 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir. Kutu ölçüsü: 39,3 x 6,3 x 34,5 cm.          İtem : GRP99Barkod : 887961910223Marka : Fisher Price

Mattel
Yeni ürün